Zkouška

Registrace pro rok 2021
SOUTĚŽNÍ PODMÍNKY SPORTOVNÍ AKCE „ŠKODALAND RACE – JUNIOR“ + souhlas zákonného zástupce
Tyto soutěžní podmínky je třeba vytisknout, vyplnit, podepsat a přinést sebou na start závodu. Na základě správně vyplněného formuláře získáte startovní číslo. (Doporučujeme tisknout text oboustranně v rámci šetření lesů a skladování. Děkujeme)
Soutěžní podmínky sportovní akce Škodaland race - junior 2018

V souvislosti s epidemiologickou situací (COVID-19) je nutné aby každý závodník a jeho zákonný zástupce přinesl také v den závodu vytisknuté a podepsané čestné prohlášení.

background
Registrace závodníka

Údaje zákonného zástupce dítěte

Kategorie*

Údaje závodníka

Pole označená hvězdičkou* jsou povinná
Co dělat když...

E-mail zpravidla přijde do schránky okamžitě, pokud ale nedorazí do 24 hodin a nemůžete ho najít ani ve složce „Spam“ nebo „Hromadné“, tak nejčastější příčinou je překlik ve Vámi zadaném e-mailu. V takovém případě vyplňte registraci znovu, pokud e-mail ani tak nedorazí, kontaktujte nás na info@skodalandracejunior.cz

Pokud Vás napadne cokoliv ohledně organizace, máte problém s registrací, Vaše dítě nebude moct dorazit na závod i když už máte registraci zaplacenou nebo máte hendikepované dítě, které by se chtělo závodu zůčastnit neváhejte nás kontaktovat na e-mailu info@skodalandracejunior.cz
Společně danou situaci jistě vyřešíme.
Všechny prosíme, abyste nám dotazy nepsali do komentářů ke článkům na facebooku, může se snadno stát, že Váš dotaz přehlédneme. Nejspolehlivější cesta jak nás kontaktovat je pomocí zprávy na sociálních sítí nebo na výše uvedený e-mail. Na dotazy a problémy reagujeme téměř okamžitě. Děkujeme za spolupráci.