Registrace

Registrace závodníka

Jak se zaregistrovat na závod
  1. Vyplňte registrační formulář níže.
  2. Do e-mailu Vám dorazí instrukce ohledně platby. Cena startovného je 200,- a hradí se převodem na účet (Fio banka). Pokud poplatek nebude zaplacen do 5 pracovních dnů, bude registrace stornována.
  3. Až bude částka připsána na účet, přijde Vám e-mail potvrzující Vaši účast na závodě a shrnující informace.
  4. Na samotný závod je nutné vytisknout, vyplnit a podepsat soutěžní podmínky, které naleznete níže.
  5. Přijďte si to s námi užít.
SOUTĚŽNÍ PODMÍNKY SPORTOVNÍ AKCE „ŠKODALAND RACE – JUNIOR“ + souhlas zákonného zástupce
Tyto soutěžní podmínky je třeba vytisknout, vyplnit, podepsat a přinést sebou na start závodu. Na základě správně vyplněného formuláře získáte startovní číslo. (Doporučujeme tisknout text oboustranně v rámci šetření lesů a skladování. Děkujeme)
Soutěžní podmínky sportovní akce Škodaland race - junior 2018
background
Registrace závodníka

Údaje zákonného zástupce dítěte

Kategorie*

Údaje závodníka

Pole označená hvězdičkou* jsou povinná
Co dělat když...

E-mail zpravidla přijde do schránky okamžitě, pokud ale nedorazí do 24 hodin a nemůžete ho najít ani ve složce „Spam“ nebo „Hromadné“, tak nejčastější příčinou je překlik ve Vámi zadaném e-mailu. V takovém případě vyplňte registraci znovu, pokud e-mail ani tak nedorazí, kontaktujte nás na info@skodalandracejunior.cz

Pokud Vás napadne cokoliv ohledně organizace, máte problém s registrací, Vaše dítě nebude moct dorazit na závod i když už máte registraci zaplacenou nebo máte hendikepované dítě, které by se chtělo závodu zůčastnit neváhejte nás kontaktovat na e-mailu info@skodalandracejunior.cz
Společně danou situaci jistě vyřešíme.
Všechny prosíme, abyste nám dotazy nepsali do komentářů ke článkům na facebooku, může se snadno stát, že Váš dotaz přehlédneme. Nejspolehlivější cesta jak nás kontaktovat je pomocí zprávy na sociálních sítí nebo na výše uvedený e-mail. Na dotazy a problémy reagujeme téměř okamžitě. Děkujeme za spolupráci.