Registrace

Registrace závodníka

Registrace
Registrujte se prosím prostřednictvím >>> registračního formuláře níže

Pro získání startovního čísla je nutné vyplnit registrační formulář níže. Na Vámi zadaný e-mail Vám dorazí instrukce k zaplacení startovného, které činí 200 Kč. Po uhrazení startovného na účet organizátora závodu přijde obratem potvrzovací e-mail s informací, ve které kategorii a v jakém čase závodník startuje. Startovat se bude ve vlnách každých cca 30 minut – nelze pevně stanovit s ohledem na tempo a povětrnostní podmínky na startu. První vlna odstartuje v cca 10.30 hod.

Vytiskněte si, vyplňte a podepište soutěžní podmínky sportovní akce ŠKODALAND RACE–JUNIOR, plus souhlas zákonného zástupce. Po odevzdání těchto dokumentů na místě konání, získáte fyzicky tričko se startovním číslem a multifunkční čelenku. Medaile, energetická tyčinka a drobné dárky na vás čekají v cíli.

Soutěžní podmínky sportovní akce Škodaland race - junior 2018
SOUTĚŽNÍ PODMÍNKY SPORTOVNÍ AKCE „ŠKODALAND RACE – JUNIOR“ + souhlas zákonného zástupce
Tyto soutěžní podmínky je třeba vytisknout, vyplnit, podepsat a přinést sebou na start závodu. Na základě správně vyplněného formuláře získáte startovní číslo. (Doporučujeme tisknout text oboustranně v rámci šetření lesů a skladování. DÍKY
background
Registrační fomulář
Pro registraci na závod vyplňte prosím všechny potřebné údaje, obratem Vám zašleme další informace na email.

Údaje zákonného zástupce dítěte

Kategorie*

Údaje závodníka

Tabulku velikostí triček jsme pro Vás připravili ke stažení zde.

Pole označená hvězdičkou* jsou povinná